Znakomita współpraca, pełen profesjonalizm. Liczne wskazówki, rady, indywidualne podejście i niesamowite wyczucie chwili. Goście zachwyceni, my tym bardziej :). Gorąco polecamy każdej parze, która chce aby parkiet był pełen roztańczonych gości.

Opinia nigdy w 100% nie odda tego jak bardzo cieszymy sie że byliście z nami. Jeszcze specjalne pozdrowienia od jednego z najmłodszych uczestników imprezy. Dla niego było to pierwsze wesele w życiu. Co chwilę dopytywał co będzie dalej. Był wami zafascynowany :).

Dziękujemy za rewelacyjną zabawę, śmiech i bolące nogi :D
Justyna i Dariusz - 23.09.2017

Wesele Moniki i Mariusza

Jesteśmy zachwyceni zespołem LUSTRO. Zapewnili nam i naszym gościom wspaniałą zabawę do białego rana.
Wielkie uznanie dla Pawła, który świetnie potrafi doradzić, zaplanować i potem poprowadzić imprezę, a także dla całego zespołu, ponieważ grać i śpiewać na żywo przez całą noc to nie lada sztuka.
I przy okazji muszę przekazać pozdrowienia dla Wokalistki od męskiej części naszego wesela, ponieważ panowie nie mogli oderwać wzroku od kobiety z saksofonem ;)

W 100 % możemy polecić ten zespół na każdą imprezę, bo dobra zabawa gwarantowana.

Pozdrawiamy Monika i Mariusz - Wesele 1.06.2013r.

Wesele Angeliki i Piotrka

Nasze wesele odbyło się 28 września 2013 roku w Domu Weselnym Orient i oczywiście za oprawę muzyczną odpowiadał zespół LUSTRO.

Współpraca z zespołem była rzeczowa i bardzo konkretna. Na dwóch spotkaniach ustaliliśmy wszystkie szczególy dotyczące przyjęcia weselnego i poprawin. Wybraliśmy zabawy oczepinowe, piosenki do tańca, dedykacje, podziękowania, konkursy i zabawy dla dzieci. Członkowie zespołu przygotowali również dedykację dla naszych rodziców podczas błogosławieństwa. Było to bardzo wzruszające wykonanie posenki "Matko moja ja wiem".

Podczas przyjęcia weselnego zespół zachowywał się profesjonalnie, dbając o świetną zabawę i służąc dobrą radą. Członkowie zespołu grają w 100 procentach na żywo. Co sprawia, że usługa jest wykonana na bardzo wysokim poziomie. Na ten fakt zwracali uwagę nasi goście, którym praca członków zespołu bardzo się podobała. Wesele trwało do siódmej rano, ale członkowie zespołu bawili się z gośćmi już od 11 rano, aż do końca poprawin. Byli bardzo sympatyczni i zabawni.

Zrobili na nas i na naszych gościach bardzo pozytywnie wrażenie. To bardzo zdolni, kulturali i sympatyczni ludzie.

Angelika i Piotrek

Wyjątkowy zespół:-) Dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie naszego wesela! Wspaniały kontakt z muzykami. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota i Piotr 23.08.2014

Serdeczne podziękowania dla zespołu LUSTRO za zapewnienie fantastycznej atmosfery na naszym weselu. Szeroki repertuar i dobre wykonania weselnych hitów zapewniają niezapomnianą zabawę na weselu do białego rana. Dziękujemy.

Monika i Tomek 13.09.2014

Dziękujemy za rewelacyjną oprawę muzyczną naszego wesela! Była to najwspanialsza impreza na jakiej byliśmy w życiu. Ogromny wkład miał właśnie zespół, który z czystym sumieniem możemy polecić każdemu. Bardzo szeroki repertuar sprawił, że każdy z gości znalazł coś dla siebie i nikogo nie trzeba było wyciągać na parkiet. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy!! :)

Basia i Bartek 18.04.2015